Кошик
45 відгуків
Гагарина 31, Харків, Україна
+380 (66) 118-44-47
+380 (67) 648-44-47
Сварочные технологии

Труборіз Exact

Труборіз Exact

Невеликий розмір верстатів для різання труб, що дозволяє їх легко зберігати в сумці для зручного транспортування між будівельними об'єктами. Оскільки обладнання універсально, воно працює з будь-якими матеріалами. Головне, щоб діаметр і товщина стінок труби відповідали заявленим в описі пристрою характеристиками. Верстати Exact – найкраще рішення для різання чавунних труб і виробів з нержавійки!

Якщо Ваша робота пов'язана з прокладанням трубопроводів, то Ви повинні знати, що різання виробів з нержавіючої сталі або чавуну діаметром вище 50 мм пов'язана з величезним безліччю проблем. Ручний спосіб дуже трудомісткий і довгий. Застосування болгарки вельми небезпечно. До того ж на створення реза йде багато часу.

Вони повністю позбавлені цих та багатьох інших недоліків. Купити верстат для різання труб і переконатися в цьому, можна поглянувши на відгуки в інтернеті, ТОВ "СВАРЦЕНТР" майстри, без перебільшення, були щасливі, що і оформили замовлення саме у Нас. Пристрої виробництва Exact Tools Oy – поза конкуренцією, якщо треба дуже швидко і рівно виконати різання різних видів матеріалів, таких як чавун або нержавійка!

Його використовують, для демонтування водопостачання або опалення, укорочення труб, монтажу або зміни потрібного Вам проміжку трубопроводу. Верстати-труборізи - це спеціально пристосовані ручні апарати, завдяки їм, можливо з легкістю підрізати металеві, сталеві, мідні або металопластикові труби в ситуації недоступності доступу до електроенергії або ж поруч з быстровозгараемыми або вибухонебезпечними об'єктами.

Ключові переваги верстатів Exact

  • Швидкий результат – обладнання забезпечує рівну і практично миттєву різання навіть дуже товстих труб при мінімальних зусиллях з боку монтажника.
  • Широкий діапазон діаметрів – від 15 до 1000 мм. Показник залежить від моделі, виду і матеріалу виготовлення розрізається труби.
  • Висока точність різу – використання ручних верстатів Exact дозволяє створювати гладкі і рівні зрізи без деформації поверхні.
  • Безпека – в процесі різання не розлітаються іскри, що надійно захищає майстра від травм, а також не викликає пошкодження або загоряння навколишніх предметів. Це особливо актуально при різанні для металевих труб. Можна працювати у відремонтованих приміщеннях і на складі.
  • Проста експлуатація – щоб навчитися їх застосовувати, досить пройти нескладну навчання і виконати пару тестових різів.
  • Компактний розмір – пропоноване ТОВ "СВАРЦЕНТР" обладнання поміщається в сумку, яку зручно носити з собою.
  • Будь-які матеріали – пристрої для різання труб Exact Tools Oy підходять для різання нержавіючих, чавунних, пластикових, сталевих і багатьох інших матеріалів.
  • Помірна вартість – незважаючи на унікальні переваги, апарати продаються за доступною ціною і при відсутності простоїв швидко окупаються, купивши у нас цей простий для роботи інструмент, Ви забудете про всі складнощі пов'язані з різкою труб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner