Вольфрамові електроди
Вольфрамові електроди

Від А до Я для кращого результату
При зварюванні вольфрамовим електродом в середовищі інертного газу для досягнення найкращого результату крім пальника і джерела харчування важливу роль відіграє термостійкий неплавящийся електрод.
При підборі вольфрамового електрода необхідно враховувати:
- тип вольфрамового електрода
- діаметр вольфрамового електрода
- якість заточування і твердість
- геометрію вістря електрода
E3 Вольфрамові електроди
Електроди з добавками оксидів рідкісноземельних елементів (суміш оксидів). У порівнянні з торированными електродами, дані електроди набагато менш шкідливі для навколишнього середовища і не радіоактивні. Неторированные, нерадіоактивні електроди застосовуються у всьому діапазоні потужностей постійного струму (DC) і змінного струму зварювання (АС) нелегованої та високолегованих сталей, сплавів алюмінію, титану, нікелю, міді і магнію. Завдяки своїм чудовим властивостям підпалу, вони ідеально підходять для автоматизованих процесів. Завдяки низькій температурі електродів збільшується струмова навантаження і термін служби в порівнянні з торированными електродами.
Кольорова маркування:
E3® = фіолетовий
WP Вольфрамові електроди
Електроди без добавок – складаються з чистого вольфраму. Головною областю застосування цих електродів є зварювання змінним струмом (АС) сплавів алюмінію при хорошій стійкості дуги. Електроди WP не придатні для зварювання постійним струмом (DC).
Кольорова маркування:
WP = зелений