Кошик
32 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Зварювальні обертачі

1 2

Купити зварювальний обертач

Виконання ідеально рівних і герметичних зварних швів досягається, якщо проводити операцію в горизонтальній площині, найбільш зручною для фахівця. Ергономічне розміщення заготовки під час проведення ручного або автоматичного зварювання забезпечується при використанні зварювального обертача. Такі позиціонери виробляються спеціально для майстрів і призначені для полегшення роботи, прискорюючи виконання операції.

Купити зварювальний обертач в Україні можна в компанії «Зварювальні технології». Ми є офіційними представниками брендів, що випускають обладнання та інструмент для металообробки. Наші фахівці допоможуть вам в підборі установок, враховуючи специфіку роботи підприємства. Навчання персоналу основам роботи на обладнанні, налаштування та сервісне обслуговування забезпечується силами нашої компанії.

Як працює зварювальний позиціонер

Зварювальний позиціонер – апарат з обмеженим функціоналом, який застосовується виключно під час зварювання. Задіяння таких пристроїв спрямоване на оптимізацію виконання завдань майстром, роблячи більш зручною зварювання труб та інших виробів круглого профілю. Обертач для зварювання має вигляд робочого столу, який обертається в діапазоні до 90 градусів. Конструктивно передбачені елементи, з допомогою яких заготовка кріпиться на столі: це необхідно для точного і ретельного виконання зварювання, а також виключення помилок і дефектів.

Позиціонери використовуються переважно в роботі з циліндричними заготовками, трубами і т. д. Також з їх допомогою можна робити наплавлення і зварювати вироби складної конфігурації.

Зварювальні обертачі випускаються в декількох моделях, розрахованих на деталі різної ваги. Також варіюється набір операцій, які можна виконувати з допомогою позиціонера. Найбільше поширення отримало пристрій, що обертається з нахилом у двох площинах, що перетинаються перпендикулярно один одному. Доступна регулювання висоти.

Ціна зварювального обертача в Україні залежить від спектра завдань, які можна вирішувати за допомогою пристосування. Представлені позиціонери:

  • Похилі;

  • Обертальні;

  • Похило-обертальні.

Підбираючи верстат, важливо враховувати також обсяги завантаженості. Для вирішення невеликої кількості завдань в побутових умовах підійде ручної позиціонер, а ось для серійного виробництва варто придбати автоматизовану модель. Ручний апарат незамінний, коли потрібно виконати прямий або кільцевий шов, автоматичний дозволяє зробити ще і кутове з'єднання.

Переваги використання зварювального позиціонера

Ціна зварювального обертача в Україні повністю виправдана його відмінними експлуатаційними характеристиками і практичністю. У чому переваги застосування верстата?

  1. Более качественное выполнение работ. Надежная фиксация заготовок круглого сечения на рабочем столе исключает проворачивание детали или ее сдвиг во время сваривания. Мастеру не нужно отвлекаться на то, чтобы обеспечивать недвижимое положение детали, и он полностью концентрируется на создании аккуратного и герметичного шва.

  2. Соединение, выполненное с применением сварочного позиционера, отличается большей надежностью и долговечностью. Это достигается за счет того, что уровень выполнения работ выше.

  3. Удобство для специалиста.

Ознайомитися з детальними характеристиками різних моделей зварювальних позиціонерів можна в нашому каталозі. Вся продукція відвантажується безпосередньо виробниками, що обумовлює вигідну вартість верстатів.