Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Верстати для зняття фаски з листа

1 2 3

Купити фаскосниматель в компанії «Зварювальні технології»

Те, як проведені роботи по зачистці металевих заготовок під фарбування або зварні з'єднання, визначає рівень виконання наступних операцій. Кромкорез – обладнання, яке дозволяє підготувати прокат до подальшої обробки, незалежно від форми і поверхні заготовки, а також її габаритів. Фаскосниматель для труб застосовується, щоб знімати фаски, залишаючи гладку поверхню без задирок. Досягти таких результатів вдається навіть на гнутом листовому прокаті, відводах трубних виробів, невеликих отвори. Працювати з ним комфортно завдяки продуманості пристрою, міцності корпусу і наявності фрези із заточеними пластинами.

Замовити фаскорез можна в компанії «Зварювальні технології». Представляючи провідних виробників металообробного обладнання, ми маємо можливість реалізувати продукцію за помірною вартістю. Прямі поставки гарантують оригінальність походження і висока якість.

Інструмент для зняття фаски: сфера застосування

Фаскосниматель по металу застосовуються, коли потрібно підготувати металеві листи до зварювальним роботам. Обладнання підходить для обробки з нержавіючої та вуглецевої сталі, заготовками різної товщини, оптимально для зняття фаски з металу під найбільшим кутом, показниками ширини і глибини. Обробка в кілька підходів дає можливість досягти ідеальної гладкості і рівності поверхні прокату.

У каталозі представлені моделі в двох варіантах – фаскосниматель ручний і настільний. Обладнання двох груп відповідає потребам невеликої майстерні і серійного виробництва. В залежності від джерела живлення, можна вибрати кромкорез по металу таких типів:

  • Электромодели – оптимально використовувати в умовах цеху, де можна підключитися до електромережі;

  • На батареї. Це моделі, використовувані на виїзді, де немає можливості підключитися до мережі;

  • Пневматичний фаскосниматель для сталевих труб, незамінний в роботі з підвищеною вибухонебезпечністю.

Переваги фаскоснимателя для сталевих труб

Обладнання використовується в промисловому і житловому будівництві. Інструмент для зняття фасок по металу має такі переваги:

  1. Простота експлуатації. Покупці навіть без досвіду користування швидко освояться і набудуть навичок роботи на пристрої.

  2. Компактні розміри і невелика вага полегшують транспортування, а для зберігання не потрібно багато місця.

  3. Высокая производительность. Использование фаскоснимателя позволяет ускорить выполнение операции, по сравнению с ручной обработкой изделий, и обрабатывать большее количество деталей.

  4. Возможность регулировки и настройки фаскоснимателя. Адаптируя его в соответствии с параметрами заготовки, вы легко и быстро справитесь со снятием фаски.

На фаскосниматель для стальных труб действует заводская гарантия. Инструмент от компании «Сварочные технологии» – ваше верное решение для упрощения работ.