Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Обладнання для чищення і тиснення для електрохімічного очищення

Ласкаво просимо в BYMAT GmbH

 
З 1995 року Bymat GmbH відома як провідний німецький виробник машин для чищення та тиснення для електрохімічного очищення, полірування і тиснення нержавіючих сталей на екологічно чистій основі.

Використовуючи новітні технології, компанія BYMAT пропонуємо своїм клієнтам економічні, швидкі та ефективні способи очищення і полірування. Уысококачественное обладнання BYMAT для очищення зварних з'єднань швидко видаляє оксиди, створені під час зварювального процесу, відновлюючи початковий колір матеріалу екологічно безпечним способом. Він також повторно пасивує зварні шви.

Використовуючи цю електрохімічну поверхневу обробку, використання токсичних маринованих паст може бути зменшено, або повністю замінено. Крім того, тепер можна чистити і полірувати метал з допомогою високопродуктивної щітки.

Темна і світла маркування всіх провідних металевих поверхонь є ще однією з додаткових функцією машин BYMAT для чищення і тиснення, які багато хто з клієнтів використовують для подальшого підвищення продуктивності і якості готової продукції.

Завдяки широкому модельному ряду (Baseline, Classic Line і Premium Line) кожен замовник зможе підібрати необхідну модель відповідає всім своїм вимогам.
1 2 ... 7