Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Фаскорез для труб

Майбутнє в зварюванні труб високого тиску

В даний час процес зварювання все ще залежить від кваліфікації зварника. Кожен виробник намагається вдосконалювати свої рішення для таких операцій, як вирівнювання і фіксація торців труб, їх якісна оброблення згідно з кресленням і подальша високоякісна зварювання.

Особливо, це стосується труб для високого тиску, коли навіть при наявності хорошого спеціаліста операція стає досить складною, трудомісткою і дорогою. Для товстостінних труб, в такому випадку, не виключено шлюб з подальшою переробкою або додатковими роботами, що непросто в умовах будмайданчика.

Оброблення кромки В ЗАМОК ("Easy to Fit")є новим рішенням для труб і фітингів, що спрощує процес зварювання і поліпшує його рентабельність. Ідея даного способу оброблення належить компанії Erne Fittings з Австрії. Совметсно з компанією DWT була розроблена оснастка для портативних машин для оброблення кромок труб.

Німецькі інститути зварювання, такі, як TU Chemnitz і SLV Halle підтверджують, що якість шва з'єднання з обробленням У ЗАМОК одно, а часто вище, ніж у V-подібної форми оброблення. Така форма просто ідеальна як для ручного, так і для автоматизованої зварювання, зокрема для щільне проварювання кореня шва за допомогою аргонодугового зварювання.

  Перше з'єднання, що заощаджує більше, ніж коштує сама

Перше з'єднання, що заощаджує більше, ніж коштує самаОброблення крайок У ЗАМОК лише мале вкладення в продуману підготовку торців, забезпечує високу ефективність, вигоду і, звичайно ж, стабільність. Особливо значущою така підготовка є для автоматизованої зварювання. Зварне з'єднання тут вимагає зазору з мінімальними відхиленнями, більш стосовно іншого кореня шва. Тому важливо точно поєднати зварювані торці. Для ручного зварювання це також актуально. Торцювання В ЗАМОК передбачає готовність до зварювання, автоматизованої або ручний, неважливо, а також можливе скорочення витрат до 50%:
 
Переваги оброблення крайок У ЗАМОК:
  • Уменьшение общих затрат на операцию сварки
  • Никаких центраторов, трубы уже готовы к сварке
  • Высокая повторяемость, стабильность процесса сварки
  • Экономия сварочного материала
  • Высокое качество шва независимо от квалификации сварщика
Подобные инновации внедряются только при осознании всех их преимуществ, как это сделал клиент из Австрии, решившись на подобный революционный шаг. На сегодня уже многие покупатели DWT пользуются этим превосходным решением, повышая свою конкурентоспособность.