Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Промислові чистячі серветки

Промислові чистячі серветки

Чисті зварні шви починаються з підготовки. У майстернях бруд і кіптява накопичуються досить швидко, що може забруднити зварний шов. Таким чином, попередня очистка труб стає одним з головних пріоритетів, оскільки це допомагає забезпечити чистоту зварного шва.

Компанія Aquasol пропонує промислові чистячі серветки EZ Wipes® як найкращий вибір в галузі засобів для очищення труб. У промислових серветках EZ Wipes є спеціальна двостороння чистяча тканину: абразивна сторона призначена для трудноудалімий забруднень труб, а гладка сторона призначена для очищення прихованих забруднень.

Підготовка поверхонь труб перед зварюванням може виявитися критично важливою для забезпечення чистоти зварного шва, а також для процесу зварювання в цілому. З'являються після процесу виробництва ефекти можуть призвести до забруднення поверхні виробу, а також до виникнення ефекту пористості поверхні, якщо для очищення поверхні не прийняті відповідні заходи. Це, в свою чергу, може стати причиною утворення дефектних зварних швів з поганими механічними властивостями. Для їх виправлення буде потрібно доопрацювання або повторна зварювання, на що буде витрачено дорогоцінний час і гроші. Щоб усунути проблему забруднень навколо зони зварювання і для забезпечення високої якості зварного шва компанія Aquasol розробила серветки EZ Wipes.

Концентрована чистяча рідина, якою смочены серветки EZ Wipes, дозволяє легко видалити мастильно-охолоджуючі рідини, мастильні матеріали, масла, фарби, густе мастило і деякі види клею. Застосування серветок EZ Wipes виходить за рамки традиційної підготовки труби, так як вони можуть застосовуватися для очищення деталей машин, інструментів, верхніх поверхонь верстаків, інструментальних ящиків, вінілових поверхонь, при виробництві торгового обладнання, а також для очищення інших металевих поверхонь.

Серветки EZ Wipes видаляють глибокий бруд та інші забруднення, які збираються в найжвавіших магазинах і на брудних трубах, забезпечуючи чисте навколишнє поверхню для створення найчистіших зварних швів. Серветки EZ Wipes являють собою найбільш універсальне рішення для будь-якої промислової навколишнього середовища.