Кошик
45 відгуків
Гагарина 31, Харків, Україна
+380 (66) 118-44-47
+380 (67) 648-44-47
Сварочные технологии

ЛАЗЕР

Характеристки

Установка лазерного різання Diamond Fiber працює на базі оптоволоконної лазерної технології, надаючи користувачам всі переваги високошвидкісний і прецизійного різання, в тому числі і на складних контурах. Універсальність оптоволоконної технології істотно знижує складність лазерної системи і значно зменшує експлуатаційні витрати в порівнянні з лазерною технологією CO2.

Індивідуальні потреби замовників забезпечуються використанням компактній конструкції портального типу, що гарантує жорсткість, а повністю закрита робоча зона захищає від лазерного випромінювання і забезпечує можливість регулювання розмірів робочої зони.

Основні характеристки

  • Сучасна технологія розкрою
  • Можливість обробки широкого спектру відображають матеріалів (мідь, латунь, поліровані матеріали)
  • Безвідмовність системи протягом довгого часу забезпечується застосуванням якісних комплектуючих відомих виробників
  • Інноваційна система PCS дозволяє аналізувати і точно вибирати час прошивки відповідно до типу використовуваного матеріалу (опція)
  • Опціональне обладнання лінійними приводами замість сервоприводів
  • Повністю автоматизований процес різання з функцією завантаження і розвантаження аркушів (опція)


Переваги перед конкурентами

Ріжуча головка з системою PCS

Ріжуча головка Precitec забезпечує виняткову повторюваність і якість різу. Вбудований датчик відстані гарантує стабільність і відсутність зіткнень. Для захисту оптичних компонентів, головка оснащена захисним склом, розташованим у картриджі. Опціонально встановлюється система PCS (Система Контролю Прошивки) контролює лазерне випромінювання, підвищуючи ефективність і продуктивність.

 

Лазерний резонатор

Оптоволоконний лазерний резонатор IPG модульної конструкції на 30% збільшує ступінь перетворення електричної енергії в оптичну, що в три рази знижує витрату енергії порівняно з лазером CO2, і забезпечує термін служби джерела до 100 000 робочих годин.

 

 

 

Автоматичний човниковий стіл

Рухомий стіл палетного типу складається з двох робочих зон, що дозволяє забезпечувати вивантаження готової продукції і завантаження робочої зони новим матеріалом. Човниковий стіл обладнаний стрічковим транспортером, що збирає елементи, які занадто малі для їх підтримки ґратами. Стіл оснащений лазерною системою безпеки, що забезпечує необхідну безпечну роботу.

 

 

 

Система ЧПУ

Система ЧПУ ECS872 – це високоякісне промислове пристрій, оснащений сенсорним екраном. Ефективні компоненти і конструкція, здатна винести важкі промислові умови, гарантують безперебійну експлуатацію. Неперевершена функціональність програмного забезпечення і інтуїтивний інтерфейс здатні повною мірою реалізувати всі можливості установки.

 

 

Конструкція

Конструкція портального типу забезпечує жорсткість і зносостійкість всієї установки. Повністю закритий кожух, що закриває зону обробки, і універсальність човникового столу підвищують безпеку експлуатації. Конструкція напрямних базується на високоточних лінійних направляючих і сучасних сервоприводах, що забезпечує точність настройки ріжучої головки, високо динамічну і безперебійну експлуатацію установки.

 

Технічні дані

Модель

Diamond Fiber Laser 2
Приводи Сервоприводи АС
Робоча зона 1500 x 3000 мм, 2000 x 4000 мм, 2000 x 6000 мм
Переміщення по осі Z 115 мм
Макс. швидкість позиціонування по осях (X,Y) 120 м/хв
Точність позиціонування +/- 0,03 мм
Потужність лазера 1000 - 6000 Вт

Стандартні лазерні резонатори

Резонатор YLS-1KW YLS-2KW YLS-3KW YLS-4KW YLS-5KW YLS-6KW
Потужність (Вт) 1000 2000 3000 4000 5000 6000
Потужність охолодження (кВт) 2,1 4,2 6,4 8,5 10,4 12,6
Приєднувальна потужність (кВт) 3,1 6,1 9,1 12,1 15,1 18,2
Максв. товщина різання YLS-1KW YLS-2KW YLS-3KW YLS-4KW YLS-5KW YLS-6KW
Чорна сталь (мм) 10 15 18 20 22 25
Нержавіюча сталь (мм) 4 8 10 12 15 20
Алюміній (мм) 4 8 10 12 15 15
 

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Фильтровентиляция (Фву)

Система фильтровентиляции використовується для поглинання небезпечних продуктів горіння і пилу, що утворюються в результаті операцій термічної різки. Ми пропонуємо моделі з зоною фільтрації від 80 до 240 м2 і потужністю всмоктування до 15 000 м3/год. Опціональна система гасіння пилу гарантує відсутність тління елементів і забезпечує збільшення терміну служби фільтрувальних патронів.

 

 

Система контролю прошивки – PCS

Інноваційна система розроблена для скорочення часу прошивки і заснована на оптичному аналізі кольору і температури прошиваемого отвори, що значно зменшує час прошивки. Аналіз процесу різання LPM (Laser Power Monitor / Моніторинг Потужності Лазера) безперервно контролює потужність лазерного променя, запобігаючи розбризкуванню шлаку.

 

 

 

Система автоматичного завантаження / вивантаження

Система автоматичного завантаження/вивантаження усуває необхідність ручних операцій з листом. Система розроблена для збільшення продуктивності і доходу підприємства шляхом скорочення виробничого циклу і витрат.

 

 

 

 

Маніпулятор

Маніпулятор завантаження листа – це оптимально розроблене рішення для установок лазерного різання Eckert. Маніпулятор працює на основі вакуумних присосок, здатних переміщати лист розміром 1500x3000 мм і товщиною 0,5-16 мм.

 

 

 

 

Автоматичний човниковий стіл

Рухомий стіл палетного типу складається з двох робочих зон, що дозволяє забезпечувати вивантаження готової продукції і завантаження робочої зони новим матеріалом. Човниковий стіл обладнаний стрічковим транспортером, що збирає елементи, які занадто малі для їх підтримки ґратами. Стіл оснащений лазерною системою безпеки, що забезпечує необхідну безпечну роботу.

 

 

 

Моніторинг робочої зони

Опціонально всередині кабіни і в зоні човникового столу може бути встановлена промислова камера, що відслідковує робочу зону, процес різання і зміни палет без переривання робочого процесу. Дане рішення забезпечує зменшення потенційних помилок і поломок в процесі різання.

 

 

 

ГАЛЕРЕЯ

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner