Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

U-образні струбцини

U-образні струбцини

Струбцини U-образні струбцини використовуються для швидкого і надійного затиску вироби по всій поверхні. Характерні U-образні фіксовані скоби легко обходять перешкоду і забезпечують фіксацію з двох сторін. Це дозволяє виконувати роботу без накладок і додаткових допоміжних конструкцій. U-образні струбцини широко застосовуються для роботи з Т-образними і двотавровими профілями.

Як купити U-образні струбцини 

Компанія "ЗВАРЮВАЛЬНІ-ТЕХНОЛОГІЇ" поставляє U-образні струбцини  України, а саме: Киев, Винница, Днепр, Житомир, Запорожье, Закарпатье, Ивано-Франковск, Кропивницкий, Луцк, Львов Луганська область, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Кривий Ріг, Краматорськ і т. д.

У нас ви можете купити U-образні струбцини  виробників: BESSEY TTMC

Придбати U-образні струбцини  у нас дуже легко:

Виберіть цікавить обладнання у підрозділі вище Дізнайтеся характеристики, подивіться фото і відео, натиснувши на назву моделі Дізнайтеся способи оплати, доставки та запуску обладнання в розділі "Як купити" Зателефонуйте безкоштовно з будь-якого міста України +38-067-539-09-90 або надішліть запит на svartech.com.ua@gmail.com