Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів

Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів

Верстати тунельної складання використовуються для створення кутового фальцевого з'єднання на прямих металевих аркушах. При цьому верстат виконує відразу три операції за один робочий цикл: формування прямої і відповідної частини фальца, з'єднання двох листів і осаду фальца. Такі верстати застосовуються в основному при виробництві прямокутних повітропроводів для вентиляційних систем.

Як купити Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів 

Компанія "ЗВАРЮВАЛЬНІ-ТЕХНОЛОГІЇ" постачає Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів у всі міста України, а саме: Київ, Львів, Кривий Ріг,  Дніпро Одеса, Суми, Харків, Житомир, Херсон,  Запоріжжя, Закарпаття, Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Кропивницький, Луцьк, Луганська область, Полтава, Тернопіль, Черкаси, Тернопіль, Вінниця, Миколаїв,  Краматорськ і т. д.

У нас ви можете купити Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів виробників:  Brndmak, UZMA, Monax

Придбати Верстати тунельної складання прямокутних повітроводів  у нас дуже легко:

Виберіть цікавить обладнання у підрозділі вище Дізнайтеся характеристики, подивіться фото і відео, натиснувши на назву моделі Дізнайтеся способи оплати, доставки та запуску обладнання в розділі "Як купити" Зателефонуйте безкоштовно з будь-якого міста України +38-067-539-09-90 або надішліть запит на svartech.com.ua@gmail.com