Защіпка DK089

- В наявності
- Код: DK089
158 ₴
- +380 (50) 726-25-61менеджер
Защіпка DK089 з фіксатором, матеріал - нікельована сталь.
Даний кріпильний елемент (інші назви продукції: защіпка, заскочка, засувка, затискний замок, затискач, затискач-жабка, фіксатор, клямка, замок важільний, затискач для тари, важільний затвор) - широко застосовується у всіх сферах виробничої, господарської і побутової діяльності як кріпильний елемент. Ідеально підходить для установки на ящики і контейнери, пожежні щити і тримачі вогнегасників, різні ємності і баки, використовується для стягування частин вентиляційних систем, кришки фільтрів, захисні кожухи приводних ременів, скріплення частин зсувних стільниць. Затискач можна закріпити різними способами: їх приварюють, скріплюють саморізами або, найчастіше, з'єднують заклепувальним інструментом, встановивши їх на заклепку. Виготовлені відповідно до сертифіката якості ISO9001:2015.
Розмір ДхШ - 79х29 мм.
Вага - 0,095 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MONAX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Матеріал клямки | Нікель |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 33.8 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Вага | 0.007 кг |
- Ціна: 158 ₴


