Защіпка MX054 нікельована сталь

- В наявності
- Код: MX054
229 ₴
+380 (67) 648-44-47
менеджер
- +380 (50) 726-25-61менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Защіпка MX054 нікельована сталь
Матеріал - оцинкована сталь.
Обробка поверхні - гальваніка, виброполировка.
Вага - 146 грамів.
Засувки використовуються у виготовленні ящиків, хомутів, фильтрбоксов, корпуси технологічного та ін. обладнання, в меблевому виробництві, а також при відповідальних ізоляційних роботах для виготовлення швидкознімних кожухів, обичайок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MONAX |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал клямки | Нікель |
| Стан | Новий |
| Тип засувки | Механічна |
| Загальні | |
| Вага | 0.019 кг |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 22.2 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
- Ціна: 229 ₴

