Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Зварювальні кліщі

1 2

Купити зварювальні кліщі в компанії «Зварювальні технології»

Технологія контактного зварювання знайшла широке напрямок в різних промислових напрямках. Важке машинобудування, авіа - і суднобудування, космонавтика, металургія – виробничі галузі, де виникає необхідність у зварювальних роботах для створення металевих конструкцій. В ході виконання завдань часто потрібно відокремити зварювальний модуль апарату від головного трансформера – для цього і застосовуються зварювальні кліщі.

Купити зварювальні кліщі можна з допомогою компанії «Зварювальні технології». Ми пропонуємо широкий асортимент інструментів для різних методів металообробки. В асортименті ручні та автоматичні прилади для зварювання виробництва PEI-POINT. Каталог постійно поповнюється не тільки обладнання, але і витратними матеріалами. Ознайомитися з роботою і властивостями продукції можна ознайомитись у демонстраційному автомобілі, а також технічному сервісному центрі партнерів.

Про переваги контактної зварювання

Інженер Н. Н. Бенардос став винахідником методу точкового зварювання. В ході робіт точково і внахлест з'єднують різні види поверхонь. Для цього аркуші, що підлягають зварюванню, розігрівають в місці, де матеріал стикається з електродом, до стану розплавленого металу і утворення литого ядра. За рахунок того, що на електроди чиниться тиск, сплав в точці дотику ущільнюється, що забезпечує високу міцність даної ділянки. Подача струму відбувається після того, як місце з'єднання придавлюється.

Спосіб зварювання ефективний, коли потрібно з'єднати вироби з штампованого і качаного профілю сортового металу, а також приварити стержні круглого перерізу до листового профілю і т. д. Щоб забезпечити високу якість зварювання, необхідно купити затискачі для зварювання, пістолети і т. д.

Кліщі для контактного зварювання: конструктивне виконання

Конструкція зварювальних кліщів проста і передбачає кілька обов'язкових елементів:

  • Кронштейн;

  • Важіль;

  • Електротримачі;

  • Електроди.

У деяких моделях між електортримачем і електродом мають подовжувач з перехідником для більш зручного виконання робіт.

Такий пристрій зварювальних кліщів продумано з урахуванням операцій, які виконує зварювальник, і призначене для швидкого і якісного виконання з'єднання. Прилад працює довго і без несправностей, протистоїть зносу.

Що стосується вимог до конструктивних елементів, то тут теж є кілька нюансів. Так, електроди мають просту форму, що сприяє оперативному виготовлення і нетривалого охолодженню, а також високу міцність при контакті з сполучаються матеріалами. Важливо, щоб конфігурація електродів підходила для з'єднання деталей з найменшою шириною відбортовки.

Важливий елемент – електротримачі, перехідники, які виробляють з невеликою вагою і спрощеною формою для максимальної міцності та жорсткості.

Купити кліщі для зварювання: принцип дії й типи

Як проводиться зварювання з застосуванням зварювальних затискачів? Кліщі стискають заготівлю і за допомогою електродів, вставленими в них, здійснюють точкове з'єднання. Кріплення електродів забезпечується за рахунок різьбового з'єднання або способом пайки. Зусилля стиснення можна регулювати. В якості основного матеріалу електродів застосовують мідь, кобальт, хром, кадмій і сплави на основі металів.

У нашому каталозі представлена продукція трьох типів:

  • Ручні зварювальні кліщі;

  • Підвісні пневматичні кліщі;

  • С-образні підвісні кліщі.

Якщо необхідно виконувати невелику кількість еработ побутового призначення, варто купити зварювальні затискачі ручного типу. Конструктивно пристрій складається з блоку живлення і щипців для електродів, а також важеля, за допомогою якого регулюється розкриття власників. За рахунок компактних розмірів можна здійснювати з'єднання в місцях зі складним доступом.

Для оптимізації робіт можна купити зварювальні кліщі підвісного типу. Їх закріплюють за допомогою кронштейнів так, щоб електроди розташовувалися на вазі. Такі конструктивні особливості дозволяють звільнити руки майстра і повністю сконцентруватися на утримуваної заготівлі. Це незамінний пристрій на виробництві, коли потрібно виконувати велику кількість робіт.

С-образні кліщі для зварювання – різновид пристосувань для зварювання із зміненою конфігурацією для виконання специфічних завдань.

Наш каталог представлений різними моделями затискачів для зварювання автоматичного і неавтоматичного типу. Щоб замовити кліщі з фіксатором для зварювальних робіт, зателефонуйте нам по телефону або скористайтеся формою на сайті. Вартість і характеристики продукції зазначені на сайті.