Кошик
38 відгуків
ХарківГагарина 31
+380661184447
+380676484447
Сварочные технологии

Листозгини з електроприводом

Електромеханічні листозгини

Листозгини Електромеханічні листозгини з поворотною балкою застосовують для згинання листового металу в умовах серійного виробництва. Такі верстати є стаціонарними і приводяться в дію за допомогою редуктора з електродвигуном. Мають педальне або кнопкове управління. Переваги використання верстата з електроприводом — автоматизація процесу та зниження впливу людського фактора на повторюваність виробів, тобто від оператора не потрібно практично жодних фізичних зусиль, крім завантаження і зняття заготовки.

Як купити Листозгини з електроприводом 

Компанія "ЗВАРЮВАЛЬНІ-ТЕХНОЛОГІЇ" поставляє Листозгини з електроприводом у всі міста України, а саме: Київ, Львів, Кривий Ріг,  Дніпро Одеса, Суми, Харків, Житомир, Херсон,  Запоріжжя, Закарпаття Чернігів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Кропивницький, Луцьк, Луганська область, Полтава, Тернопіль, Черкаси, Тернопіль, Вінниця, Миколаїв,  Краматорськ і т. д.

У нас ви можете купити Листозгини з електроприводом виробників:  Brndmak, UZMA, Monax

Придбати Листозгини з електроприводом  нас дуже легко:

Виберіть цікавить обладнання у підрозділі вище Дізнайтеся характеристики, подивіться фото і відео, натиснувши на назву моделі Дізнайтеся способи оплати, доставки та запуску обладнання в розділі "Як купити" Зателефонуйте безкоштовно з будь-якого міста України +38-067-539-09-90 або надішліть запит на svartech.com.ua@gmail.com